Lodě a jachty Radek Mašín

Video - Zakotvěte na Seychelách!

Objevte Seychely s jejich dech beroucí krásou a unikátní celoroční sezónou.

 

 

Pronájem lodí na Seychelech

V součinnosti s transportem našich lodí na Seychely a rozšiřováním služeb pro zájemce o pronájem lodí, jsme založili společnost Exclusive Yacht Services, jenž nabízí pronájem lodí na té nejvyšší úrovni. Nyní máme v naší nabídce lodě Altura 690, Ferretti 500 Elite a Chris Craft Catalina 29. Pro sezónu 2012- 2013 pak nabídku rozšíříme minimálně o Pershing 56 a Mochi 54. Lodě jsou nabízeny s profesionální posádkou a kompletním servisem a to jak na půl denní charter (8 hodin), denní charter a nebo na celý týden. Podrobný popis pronajímaných lodí a jejich ceny, vám rádi zašleme emailem. Prosím kontaktujte nás na info@radekmasin.cz.

 

Veškeré informace budou již brzo online na www.exclusive-yacht-services.com.

 

Pražské jaro s loděmi Chris Craft

Jak mnozí z vás již z upoutávek zaznamenali, pořádali jsme v první polovině června akci s loděmi Chris Craft, jenž vyvrcholila spanilou jízdou osmi lodí Chris Craft Prahou, zakončenou křtem modelu Corsair 36 v centru Prahy. Křtu se ujal Leoš Mareš v roli kapitána, spolu se třemi miss ČR Ivetou Lutovskou, Jitkou Válkovou a Kateřinou Sokolovou.
 

Eden Island – zastoupení Ferretti Group na Seychelech

Po té, co jsme před rokem otevřeli nový showroom v Holešovicích, dochází nyní k rozšíření působnosti firmy na seychelské souostroví a to na hlavní ostrov Mahé. Přesněji řečeno na jeho nově vybudovanou součást, uměle vytvořený menší ostrov s názvem Eden Island, kde se jihoafrická developerská společnost Eden Island Development Company pustila do nebývale sofistikovaného projektu.

 

Chris Craft v pražském Jazz Docku

Roční výročí od uvedení značky Chris Craft na český a slovenský trh oslavila firma Trade Group Radek Mašín s.r.o. v pražském Jazz Docku, za krásného podzimního počasí.

Návštěvníci si mohli nejen vyzkoušet modely lodí Chris Craft Silver Bullet 20, Corsair 22, Launch 25 a Retro Line 23, ale také měli příležitost se setkat s víceprezidentem prodeje loděnice Jeffem Ellisem a seznámit se s novinkami Chris Craftu pro rok 2012.

 

Mahagonová klasika ze 60. let může být Vaše!

Vlastnit mahagonovu klasiku ze šedesátých let je stále pro větší počet milovníků lodí vytouženým snem.


 

 

Prague Marina by Radek Mašín

V roce 2011 byla zahájena výstavba nového pražského kotviště pro rekreační lodě, a to v rámci holešovického developerského projektu Prague Marina. Celý projekt přístavu má několik etap s tím, že konečný počet stání pro lodě v délkách od pěti do patnácti metrů bude činit až 150.

 

Video z otevření nového showroomu

V úterý 19. října 2010 jsme slavnostně otevřeli nový showroom a reprezentativní kanceláře v Prague Marina v Holešovicích.

Připravili jsme pro Vás moderní prostředí s vystavenými loděmi značky Chris Craft. Tuto značku také oficiálně zastupujeme. Vše přímo sousedí s originální restaurací Portos pojatou v Riva retro stylu a prodejnou jachtařského oblečení North Sails.

Poblahopřát k novému otevření showroomu přišly desítky zákazníků a přátel naší firmy a nechyběla ani delegace zastoupení Ferretti Group.

 

Charter lodí - Seychelly

Mochi Craft 54,r.v.2009

Mochi Craft 54,r.v.2009

COMING SOON MOCHI CRAFT 54
Pershing 58, r.v.2011

Pershing 58, r.v.2011

COMING SOON  PERSHING 58
Ferretti Altura 690, r.v.2008

Ferretti Altura 690, r.v.2008

M/Y APOLLO FERRETTI ALTURA 690

Vybíráme z nabídky

Chris Craft Capri 23

Chris Craft Capri 23

Chris Craft Capri 23 - Retro Line - nová loď
Cena (bez DPH): 2.500.000 Kč
 

Partneři firmy Trade Group Radek Mašín s.r.o.

 

www.radekmasin.cz » Úvod

českyčesky englishenglish
Trade Group Radek Mašín, s.r.o.
Jankovcova 1587/8, 170 00 Praha 7 - info@radekmasin.cz
© Trade Group Radek Mašín, s.r.o., 1999 - 2017
Vyrobilo Vergilio