Lodě a jachty Radek Mašín

Eden Island – zastoupení Ferretti Group na Seychelech

Po té, co jsme před rokem otevřeli nový showroom v Holešovicích, dochází nyní k rozšíření působnosti firmy na seychelské souostroví a to na hlavní ostrov Mahé. Přesněji řečeno na jeho nově vybudovanou součást, uměle vytvořený menší ostrov s názvem Eden Island, kde se jihoafrická developerská společnost Eden Island Development Company pustila do nebývale sofistikovaného projektu.

Na konci léta jsme se rozhodli následovat více jak desítku českých klientů, kteří si pořídili rekreační nemovitost na Seychelech. Ihned po naší první návštěvě Eden Islandu padlo rozhodnutí a 1. 12. 2011 jsme zde otevřeli svou kancelář. Pro tuto seychelskou destinaci jsme získali zastoupení Ferretti Group (Ferretti, Pershing, Mochi, Itama, Bertram, Custom Line) a také již zmíněný Chris Craft.

TG Radek Masin International Yachts Agents Co. Ltd. Eden House / Eden Island Mahe / Seychelles

www.radekmasin.com

Marco Petrasek

mobil: +248 2522318 office: +248 4346720
marco@radekma­sin.com

Radek Masin

mobil: +248 2522319
info@radekmasin­.com

Sídlo naší kanceláře na Seychelech je na hlavním ostrově Mahé. Konkrétně na jeho nově vybudované součásti, uměle vytvořenené a menší s názvem Eden Island. Zde se jihoafrická developerská společnost Eden Island Development Company pustila do sofistikovaného projektu.

Jedná se o soubor apartmánových domů a samostatně stojících vil stojících v první linii s výhledem na oceán. Každá obytná jednotka má své kotevní stání v ceně, když ne přímo před domem, tak v jeho těsné blízkosti. V tomto ráji milovníků lodí, kde sezóna nikdy nekončí, otvíráme k 1. 12. 2011 svou novou kancelář zabývající se prodejem italských lodí, s nimiž byla firma Trade Group Radek Mašín spjata posledních šest let, dále pak jejich pronájem a záruční i pozáruční servis.

Rezidenční projekt Eden Island je již z poloviny hotov, a jelikož je skladba současných více než 320 majitelů apartmánů a vil velmi kosmopolitní, sáhli jsme i po kvalitním vedení seychelské pobočky. Celý rozjezd bude mít na starosti Ital s českými kořeny Marco Petrásek, který strávil v loděnici Ferretti Group více než sedm let na nevyšších pozicích a poslední dva roky svého působení vedl loděnici Mochi. S jeho pomocí a za přítomnosti Radka Mašína, spolu s technickým personálem, se dostane všem zákazníkům maximální péče.

Pro klienty, kteří mají zájem se s tímto projektem lépe seznámit, jsme připraveni zorganizovat „poznávací“ pobyt zahrnující ubytování v některém z apartmánů a pronájem lodě, z jejíž paluby jsou Seychely teprve tím pravým rájem.

Na Seychelském Eden Islandu na vás čekají lodě Ferretti Altura 690, Ferretti 500 Elite a Chris Craft Catalina 29 Sun Tender. Lodě jsou ihned k dispozici na prodej i pronájem - charter, kdy vám zajistíme kompletní služby, abyste si mohli pobyt na lodi užít do posledního detailu. Zde vám přinášíme fotografie našich lodí v překrásném prostředí Seychelských ostrovů.

 

www.radekmasin.cz » Eden Island – zastoupení Ferretti Group na Seychelech

českyčesky englishenglish
Trade Group Radek Mašín, s.r.o.
Jankovcova 1587/8, 170 00 Praha 7 - info@radekmasin.cz
© Trade Group Radek Mašín, s.r.o., 1999 - 2018
Vyrobilo Vergilio